Сенатор США викрив фальшивку Леоніда Кожари, спрямовану проти Яценюка

Сенатор США викрив фальшивку Леоніда Кожари, спрямовану проти Яценюка

У Федеральне бюро розслідувань і Центральне розвідувальне управління США надійшли скарги від представників сенатора від штату Іллінойс Річарда Джея Дурбіна щодо листа, нібито надісланого від його імені прем'єр-міністру України Ареснію Яценюкові. Про це повідомило повідомило інформаційне агентство Reuters.

«Сенатор Дурбін відкрито критикував дії Росії проти України і підтримував спроби України у сфері економічних реформ і оборони. Цей лист – фальшивка, яка була очевидно написана кимось, хто не володіє глибокими знаннями в англійській мові», - заявив директор з комунікаціями офісу сенатора Бен Мартер.

Сенатор США викрив фальшивку Леоніда Кожари, спрямовану проти Яценюка

У листі, опублікованому колишнім міністром закордонних справ України Леонідом Кожарою, який Дурбін нібито надіслав Яценюкові 25 червня, викладалися поради щодо того, як формувати склад українського кабінету міністрів.

«Ось хто реальні ляльководи сучасної української політики», - так коментував цей лист у Фейсбуці Кожара, котрий тепер репрезентує себе як член політичної Ради партії «Соціалісти».

Время публикации: 07.07.2015 17:50
По материалам: www.reuters.com
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.