Саакашвілі деталізував свої претензії до Яценюка

Саакашвілі деталізував свої претензії до Яценюка

Глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі наполягає на тому, що олігархи мають великий вплив на уряд в Україні.

Про це він заявив у своєму відеозверненні, яке записав після того, як прем'єр-міністр Арсеній Яценюк назвав брехливим його заяву про вплив олігархів на Кабмін.

"Хочу говорити мовою фактів... Що стосується митниці. Через ці всі інтриги і маніпуляції в Києві в одеській митниці скарбниця недоотримала 400 млн гривень на місяць. За два місяці - це 800 млн вже", - сказав Саакашвілі у своєму зверненні.

"За 800 млн ми б могли вже майже повністю закінчити дорогу Одеса - Рені, дуже важливу для України і для Одещини", - додав він.

Чиновник також зазначив, що в Україні не зменшилася кількість випадків, коли за отримання дозвільних документів, вимагали хабарі.

"І третє - коли ми говоримо про вплив олігархів на уряд, за останній рік діяльності цього уряду і прем'єр-міністра збиток, завданий держпідприємствам в Україні, обчислюється сумою більше 100 млрд гривень. Ці держпідприємства реально приносять дохід, але вони приносять дохід олігархам", - заявили глава Одеської ОДА.

"Але через те, що вони приносять шкоду українцям, їх змушені субсидувати з своїх пенсій люди, бюджетники - зі своїх зарплат, і так далі", - додав він.

"Ось і конкретний доказ того, як впливають олігархи на перерозподіл грошей з держпідприємств, який великий вплив мають вони на уряд і всередині уряду. Ось це і є факти", - сказав Саакашвілі.

"Тож час вже уряду перейти від того, щоб когось обзивати, на те, щоб виправляти ось ці справи або дати можливість іншим, хто хоче це робити, і не заважати", - заявив він.

Время публикации: 06.09.2015 11:50
По материалам: expres.ua
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.